DELEN MAG! WELKE SCHOLIER OF STUDENT VERSTERKT ONS TEAM? Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een ZATERDAGHULP

DELEN MAG!

WELKE  STUDENT VERSTERKT ONS TEAM? ?
Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een ZATERDAGHULP/BEZORGER

Als zaterdaghulp/BEZORGER vervoer je de meest lekkere taarten en gebakjes.

Het betreft een afwisselende en verantwoordelijke baan in een dynamisch omgeving.

Werktijden: per direct, elke zaterdag van 7.30 uur – circa 12.00 uur en tijdens schoolvakanties. Daarom zoeken wij voor deze vacature een scholier/student omdat deze functie uitstekend te combineren is met een studie. We verwachten van jou een klantgerichte, correcte, flexibele en open instelling. We bieden je een goede inwerkperiode, een afwisselende uitdagende baan. Collegialiteit, werken in teamverband, prettige werksfeer, goede arbeidsvoorwaarden: Je hebt je (werk-) geluk in eigen handen!

IS JE INTERESSE GEWEKT?
Vul dan direct het onderstaande sollicitatieformulier in.

Vacatures

Je ontvangt dan binnen enkele dagen een reactie van ons. Solliciteren graag vóór 10-06-2017